חבילות סקי המחירים כבר לא בשמיים

חבילות סקי זה כל התרגיל

חבילות סקי המחירים כבר לא בשמיים , שנים סבלתי מכאבי גב. היו עבודות שלא יכולתי לעשות, בצבא הורידו לי פרופיל והייתי מש”ק ממטרות, אבל גם את זה אחרי כמה זמן עזבתי כי לא יכולתי להתכופף לממטרות. הייתי ממש בדיכאון מזה אז שיחררו אותי מהצבא על סעיף נפשי. בקיצור, בעיקר עבדתי בתכנים לאינטרנט מהבית כאשר כל שנייה אני משנה תנוחה מישיבה לשכיבה על המיטה על כל מיני מקלדות ועכברים שתומכים בידיים כדי שהגב יהיה בדיוק בזווית הנכונה. בקיצור, סיוט.

הייתי אצל כולם, אבל רק סקי

הייתי אצל כל רופא אפשרי, ניתחו אותי פעמיים ובאמת המצב השתפר אבל עדיין חשבתי שלעולם לא אוכל להיות כמו בן אדם נורמלי. שלא לדבר על הזוגיות ועל תנוחות הסקס המוגבלות שיכולתי לאפשר לעצמי עם הפרטנרית המאוכזבת התורנית. כי בסך הכל אני אדם סבבה עד שזה מגיע למיטה. בצעד נואש הלכתי למטפל אלטרנטיבי. אני ממש לא מאמין בדברים האלה אבל לא היה לי מה להפסיד והיה איזה אחד שמספרים עליו ניסים ונפלאות וגם חבר טוב אמר לי שהוא ממש הציל לאבא שלו את כף רגלו השמאלית. אז החלטתי שאני הולך אליו להתייעצות. הוא התסכל עליי קצת ואחר כך אמר בשקט ‘ספורט’. מה ספורט? אני בקושי יכול לזוז? ‘ספורט שתתחבר אליו’. איזה ספורט? שאלתי. ‘סקי’. אה וואלה, אני הולך עכשיו לחופשת סקי של שבוע באיטליה. ‘בדיוק’. הוא אמר. זה היה נשמע לי כמו בדיחה. כל הדרך הביתה התבאסתי על המאתיים שקל שהוצאתי על הפגישה איתו. אבל אחרי שסיפרתי את זה לחבר שלי הוא אמר שאני חייב לנסות כל מה שהוא אומר לי.

חבילות סקי המחירים כבר לא בשמיים

חבילות סקי למה כדאי בתקופות החורף

אז התחלתי לחפש כל מיני חבילות סקי והאמת שהופתעתי כי המחירים בעצם לא היו כל כך יקרים. תמיד אנחנו חושבים על סקי כעל משהו יקר, וזה נכון הספורט עצמו הוא לא זול וגם שכירת הציוד, למצוא מלון – אני אישית ממליצה על חבילות קלאב מד אבל הטיסה לא יקרה בגלל שזה בחורף וישראלים בדרך כלל נוסעים לאירופה בשבוע האחרון של אוגוסט. הזמנתי חופשה וכבר בדרך במטוס הרגשתי איך הכוחות של הגב שלי עוזבים אותו. אני שונא טיסות כי הם פשוט נוראיות לגב שלי. אחרי כמה שעות כבר הייתי בשלג בשיעור הסקי הראשון. היה קשה לעמוד בקצב אבל המדריך לא וויתר עליי ולימד אותי איך צריכה להיראות יציבה נכונה בשלג. אחרי כמה שיעורים הרגשתי שיפור מדהים בגב שלי. מאז אני נוסע כל שישה חודשים ויש לי גב חדש.

לסיכום אם אתם רוצים להזמין חבילות סקי עדיף להזמין לתקופות החורף כמובן להזמין את הנופש כמה חודשיים מראש

תוכן המאמר
עוד כתבות בנושא
כמה עולה להזמין מלון באירופה
כמה עולה להזמין מלון באירופה

טסים בקרוב לחופשה באירופה? אחת השאלות אשר רבים שואלים היא כמה עולה להזמין מלון באירופה. בכתבה הבאה תמצאו את כל המידע הדרוש לכם- קריאה מהנה.

האם משתלם לטוס עם חברות לואו קוסט 
האם משתלם לטוס עם חברות לואו קוסט

בשנים האחרונות נדמה כי כולם עוסקים בניסיון למצוא מקום בטיסות לואו קוסט. מדובר בטיסות במחירים מוזלים בהשוואה לטיסות המוצעות על ידי חברות תעופה אחרות. מחירי